Дніпродзержинськ. ЦТК «Горицвіт»

Центр туризму і краєзнавства

ЦТК "Горицвіт"

"Центр туризму і краєзнавства "Горицвіт" - однопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад, який надає дітям та юнацтву додаткову освіту засобами туризму та краєзнавства, забезпечує їх потреби у творчій самореалізації змістовного дозвілля.

Головним завданням ЦТК "Горицвіт" є реалізація державної політики в галузі позашкільної освіти, створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення потреб дітей і підлітків у додатковій освіті, організації їх дозвілля ті фізичного загартування, надання методичної допомоги установам освіти з туризму та краєзнавства, підготовка та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, які займаються туристсько-краєзнавчою роботою з учнями, проведення масових заходів з туризму та краєзнавства, просвітницька діяльність.

Заклад працює за напрямками:

- спортивний туризм;

- краєзнавство;

- Європросвіта;

- робота з обдарованими дітьми;

- екскурсійна діяльність;

- оздоровлення учнівської молоді

Заняття спортивним туризмом, орієнтуванням, іншими видами туризму сприяють формуванню у дітей здорового способу життя , фізичному загартуванню, вихованню моральних якостей: дружби, взаємодопомоги, активної громадської позиції тощо. Заняття краєзнавством є важливим засобом формування у підростаючого покоління національної свідомості, любові до рідного краю, його природи та історико-культурної спадщини, виховання патріотів України. Під час туристсько-краєзнавчих подорожей, експедицій, екскурсій учнівська молодь має змогу займатися пошуковою та науково-дослідницькою роботою по вивченню історії, господарства, культури, побуту свого рідного краю, результатом такої роботи є участь в Малій Академії наук України. Ділові ігри, тренінги, заняття в школі лідерів міського Євроклубу дають змогу формувати громадські якості особистості.

14 груд. 2012
Екскурсійно-пізнавальна подорож "Південні перлини України"
Золотий колобок - 2011"

14 груд. 2012